kwiecień-czwerwiec 2021

Szkolny Festiwal Pasji i Talentów MAM SMYKAŁKĘ

 

MAM SMYKAŁKĘ to festiwal, dzięki któremu uczniowie mieli możliwość poznania pasji i zainteresowań swoich koleżanek i kolegów. Głównym celem była promocja uczniów i ich pasji, choć zależało nam również na rozwoju: ich umiejęności oraz pewności siebie.

Czym jest festiwal?

W kwietniu zaproponowaliśmy uczniom Zespołu Szkół nr 6 udział w Przeglądzie Pasji i Talentów. Przedsięwzięcie zorganizowano on-line. Zadanie uczestników poległo na wykonaniu prezentacji, krótkiego filmiku lub zdjęć z odpowiednim opisem. Inicjatywa cieszyła się sporym zainteresowaniem. Materiały nadesłane przez uczniów publikowane były profilu społecznościowym Stowarzyszenia.

 

Uczestnicy

Uczestnicy Szkolnego Festiwalu Pasji i Talentów MAM SMYKAŁKĘ w roku 2021:

FINAŁ i nagrody

W czerwcu odbyło się podsumowanie Festiwalu. Uczestnicy mieli okazję zaprezentować swoje przygotowane materiały przed całą szkołą. Był czas na zadawanie wielu pytań – okazało się że wielu uczniów ma podobne pasje!

Podczas Zakończenia Roku Szkolnego 2020/21 wyróżniliśmy wszystkich uczetników. Otrzymali oni dyplomy oraz przygotowane przez Stowarzyszenie nagrody. Staraliśmy się, aby każdy otrzymał coś co pozwoli mu w rozwoju pasji, dlatego wśród upominków znalazła się np. wędka, sztaluga czy projesfonalna lamka do nagrań video.

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.